Nanoformula s.c.

Światowy lider w produkcji ceramicznych powłok ochronnych

usługi w nanoformula

Zastanawiasz się czy zrobić ceramiczą ochronę swojej inwestycji?

Odtwórz wideo

Nanoformula s.c.

Inowacyjny system aplikacji powłok ceramicznych

W siedzibie Nano Ceramic Protect® zabezpieczysz swój pojazd w rewolucyjny sposób: zupełnie nowy system nakładania ceramicznych powłok ochronnych. Powłoki ochronne aplikowane przez firmy detailingowe nakładane są w 99% ręcznie. To tak, jakby producenci samochodów lakierowali samochody malując je ręcznie. Nigdy taka aplikacja powłoki nie pokryje powierzchni równomiernie w 100%. Nowy, rewolucyjny system natryskowy zapewnia 100% pokrycie powierzchni i dociera w każdą szczelinę. Innowacyjna metoda Nano Ceramic Protect® zwiększa grubość powłoki ceramicznej w porównaniu do aplikacji ręcznej.

Zobacz jak to robimy w Nanoformula siedzibie Nano Ceramic Protect!

Odtwórz wideo

5 LAT GWARANCJI

Aplikacja powłoki ceramicznej Hard 9H Gold

Odtwórz wideo

5 LAT GWARANCJI

Aplikacja powłoki ceramicznej Hard 9H RED&Gold

Otrzymasz od nas:

Ceramiczna Ochrona Lakieru

Ceramiczną ochronę lakieru Nano Ceramic Protect Gold i Red z certyfikowaną twardością 9H. Jest to najwyższa możliwa osiągalna twardość w powłokach ceramicznych.

Inowacyjny system aplikacji

System aplikacji natryskowej opracowany wspólnie z SATA w USA. Powłoki aplikujemy natryskowo, nakładając kolejno warstwy na siebie, które tworzą grubą ceramiczna ochronę. Sprawdź filmy zamieszczone powyżej!

Gwarancja najwyższej jakości

Jesteśmy producentem powłok Nano Ceramic Protect, właścicielem marki. Wykonując usługę w naszym studio masz gwarancję najwyższej jakości wykonania i oryginalności produktu.

Gwarancja na powłokę i usługę

Otrzymasz pięcioletnią gwarancje na powłokę ceramiczną Nano Ceramic Protect Gold & Red.

Chcesz zrobic ceramiczną ochronę w naszej firmie?
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny! Skontaktuj się z nami!

Wybrane z galerii usług w Nanoformula

Zadzwoń
Napisz

Nanoformula s.c. – spólka cywilna, z siedzibą w Polsce 62-040 Puszczykowo, ul. Bewińskiego3. Producent i Właściciel Marki Nano Ceramic Protect Copyright © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Nanoformula s.c.

seers cmp badge