powloki ceramiczne nano ceramic protect ceramiczne powloki twarde certyfikowane
Nano Ceramic Protect®

Nano Ceramic Protect®

Pytania i odpowiedzi

Kto pyta nie błądzi

Jeżeli masz dodatkowe pytania o powłoki lub akredytację to napisz do nas wiadomość - odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.

Poniżej znajduje się zbiór najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi na te pytania. Jeżeli masz bardziej szczegółowe pytanie to skontaktuj się z nami poprzez wiadomość e-mail.

Przez większość roku ceramiczna powłoka ochronna jest bezobsługowa. Wymagane jest jednak coroczne odświeżenie warstwy wierzchniej czyli produktu Nano Ceramic Protect Soft. 

Powłoka ceramiczna to połączenie substancji zwanych polisiloksanami czyli w dużym uproszczeniu żywic sylikonowych wraz z tlenkiem krzemu. W akompaniamencie dodatkowych składników powstają różnego rodzaju powłoki. W naszej ofercie znajdują się powłoki GOLD 9H, RED 9H oraz BLUE 6H. 

Wierzchnia warstwa (Soft) powinna utrzymywać się około roku. Powłoka 9H w zależności od ilości warstw ale nie mniej niż 5 lat. 

Nasze powłoki ceramiczne nie są dostępne w sprzedaży detalicznej. Jeśli jednak chcielibyśmy kłaść ja sami to jest to obarczone dużym ryzykiem. Proces aplikacji powłoki ceramicznej wymaga pilnowania czasów docierania, odpowiedniego warstwowania, a przede wszystkim przygotowania lakieru przed aplikacją. Powłoka Nano Ceramic Protect Blue 6H jest powłoką, która można zaaplikować samodzielnie.

Aby otrzymać akredytację na produktu z serii 9H musisz przejść szkolenie produktowe. Szkolenia takie prowadzimy w naszej siedzibie lub w formie zdalnej. Forma zdalna dostępna jest dla osób, które już prowadzą studio detailingowe, bądź zajmują się profesjonalną pielęgnacją samochodów czy motocykli. 

Produkty serii 9H są dostępne jedynie dla akredytowanych partnerów. Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym sprzedawcą produktów Nano Ceramic Protect.

Tak, Nano Ceramic Protect to Polska firma. Wszystkie produkty są dystrybuowane z Polski na cały świat.

Na rynku Polskim występujemy również jako wyłączny przedstawiciel naszych produktów. 

Powłokę ceramiczną możemy w dużym uproszczeniu porównać do kolejnej warstwy lakieru bezbarwnego, który zapewnia dodatkowy efekt wizualny i ochronny. 

Jest ona permanentna i może być usunięta tylko przez bardzo mocne polerowanie. 

Powłoka ceramiczna chroni w pewnym stopniu przed uszkodzeniami takimi jak drobne rysy, otarcia od gałęzi, przetarcia zamkami itp. 

Nie ochroni ona samochodu w przypadku stłuczki czy aktów wandalizmu przy użyciu tępych narzedzi.

Copyright © 2023. All rights reserved. Designed by Nanoformula s.c.