powloki ceramiczne nano ceramic protect ceramiczne powloki twarde certyfikowane
Nano Ceramic Protect®

Nano Ceramic Protect®

DOM

Powłoki Ceramiczne dla domu

Nadaj swojej kuchni i łazience perfekcyjne wykończenie. Oferujemy wysokiej jakości powłoki ochronne do różnych powierzchni i zastosowań w całym domu. Dom to Twoja największa inwestycja – chroń ją i spraw, by czyszczenie było o wiele łatwiejsze.

Nano Ceramic Protect®

DOM

Innowacyjne pomysły

Odtwórz wideo

Innowacyjne pomysły

Posiadanie domu to wspaniałe uczucie, ale także wielka odpowiedzialność. Dlaczego więc warto zaaplikować nasze powłoki w domu?

→ Znacznie łatwiejsze czyszczenie zabezpieczonych powierzchni
→ Doskonałe właściwości hydrofobowe zabezpieczonych powierzchni
→ Redukują odciski palców na powierzchni
→ Bezpieczne dla zdrowia ludzi i środowiska
→ Pozwalają zachować większą higienę
→ Chronią przed osadami wapiennymi
→ Odporne na temperaturę od -50°C do +1500°C
→ Odporne na szkodliwe chemikalia

Nano Ceramic Protect®

ŁAZIENKA

Innowacyjne pomysły

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

ŁAZIENKA

Woda o wysokim stopniu twardości, pozostałości mydła i szamponu, osady kamienia w połączeniu z kosmetykami do kąpieli pozostawiają irytujące ślady na płytkach, armaturze i szklanych drzwiach prysznicowych.

Właściwości hydrofobowe NCP9H zapobiegają przywieraniu tych zanieczyszczeń do powierzchni, ułatwiając czyszczenie. Wszystkie niechciane osady będą bardzo łatwe do usunięcia! Gdzie można zastosować nasze powłoki?

→ Szklane drzwi prysznicowe
→ Umywalka
→ Armatura
→ Płytki podłogowe
→ Powierzchnie malowane
→ Marmur
→ Płytki
→ Pleksiglas
→ Oknoa
→ Powierzchnie ceramiczne

Nano Ceramic Protect®

KUCHNIA

Innowacyjne pomysły

Odtwórz wideo

KUCHNIA

Nano Ceramic Protect 9H trwale chroni powierzchnie w Twojej kuchni! Żywność, a także wszelkiego rodzaju zanieczyszczenie nie będa przylegały do zabezpieczonych powierzchni. Rezultatem jest całkowicie higieniczna powierzchnia, która jest łatwiejsza do czyszczenia niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy woda i łagodny detergent, aby usunąć nawet najtrudniejsze plamy. Odciski palców na lodówce i paskudne plamy z wody znikną, a Twoja kuchnia zawsze będzie wyglądać idealnie! Gdzie można zastosować nasze powłoki w kuchni?

→ Płyty grzewcze
→ Urządzenia ze stali nierdzewnej
→ Płytki
→ Powierzchnie malowane
→ Okap
→ Okno
→ Lodówka (na zewnątrz)
→ powierzchnie ceramiczne

Nano Ceramic Protect®

OGRÓD

Ogród

Lubisz spędzać czas na swoim ogrodzie ale masz dosyć uporczywego czyszczenia jego infrastruktury? Zdaj się na powłoki Nano Ceramic Protect!

Obszary zastosowania: meble ogrodowe z drewna tekowego, kamienia naturalnego, marmuru, granitu, piaskowca, kominki, jacuzzi i nie tylko!

Nano Ceramic Protect®

OCHRONA TEKSTYLIÓW

Innowacyjne pomysły

Odtwórz wideo

OCHRONA TEKSTYLIÓW

Nano Ceramic Protect – Aby Twoje tekstylia długo wyglądały jak nowe! Fabric został zastosowany do uszczelnienia wszystkich powierzchni tekstylnych, m.in. meble tapicerowane, foteliki samochodowe, buty, torebki i wiele innych. Produkt tworzy mocną i niewidoczną powłokę, która chroni tkaniny przed brudem i płynami, ale także przed niebezpiecznymi promieniami UV, przez które mogą łatwo wyblaknąć.

NCP Fabric Protector ma silne właściwości hydrofobowe, co w dużym stopniu zapobiega wchłanianiu brudu i umożliwia łatwe czyszczenie. Idealny również do dachów kabrioletów!

Butelka o pojemności 500 ml wystarcza na ok. 10 m².

Nano Ceramic Protect®

Ceramiczna Powłoka

Prawa autorskie © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Nanoformula s.c.