Punkty i nagrody

 

“EVENTY”  Dowiedz się więcej      “SKLEP KLUBOWICZA” Dowiedz się więcej      “STREFA KLUBOWICZA” Dowiedz się więcej

Internetowa aktywność w Klubie nagradzana jest punktami – oznacza to więc, że dokonanie takiej czynności jak zarejestrowanie się w Klubie, wypełnienie swojego profilu, dodanie zdjęcia czy posta w grupie, oznaczają otrzymanie punktów, wymiennych na atrakcyjne nagrody. To nie wszystko! Punktowane są także: udział w dyskusjach, zakładanie własnych grup, zapoznanie się z treściami nadsyłanymi od innych użytkowników i nawiązywanie nowych znajomości.

Jak to działa? Punkty wymienialne są na nagrody. Są to nie tylko gadżety z Klubu Nano Ceramic Protect®, ale także produkty do ceramicznego zabezpieczenia lakieru, wnętrza Twojego auta, felg, szyb i opon oraz kosmetyki do pielęgnacji Twojego samochodu.

Uwaga: Nanoformula s.c. (Organizator akcji promocyjnej) zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do zapisów niniejszej promocji na każdym etapie jej trwania. Akcja trwa od 22.05.2019 do 30.06.2019. Warunkiem otrzymania wybranego produktu jest uzyskanie wymaganej liczby Punktów Klubowicza (jako pierwsza osoba w przypadku produktów „1x” – jednorazowych lub jako jedna z pierwszych 10-ciu osób w przypadku nagród „10x” – wielorazowych) a także udostępnienie pełnych danych adresowych umożliwiających wysyłkę nagrody drogą pocztową/kurierską. Organizator zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zapisów niniejszej promocji bez informowania o tym uczestników. Szczegółowe warunki promocji dostępne na żądanie.