Sklep Klubowicza

 

“EVENTY” Dowiedz się więcej      “PUNKTY I NAGRODY” Dowiedz się więcej      “STREFA KLUBOWICZA” Dowiedz się więcej

Wyjątkowe produkty dostępne tylko dla Klubowiczów!

 

Chcesz uzyskać dostęp do 19-tu ekskluzywnych produktów ceramicznej ochrony lakieru i kosmetyków do pielęgnacji auta?

Zapraszamy Cię serdecznie do bezpłatnego zalogowania się do Klubu.

Sklep Klubowicza to zamknięta, zabezpieczona hasłem strefa zakupowa dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Klubowiczów Nano Ceramic Protect®. Jeżeli zdecydujesz się na zarejestrowanie się w naszym Klubie, uzyskasz dostęp do ekskluzywnych produktów z ceramicznej serii Nano Ceramic Protect® oraz do profesjonalnych kosmetyków pielęgacyjnych, które podniosą walory estetyczne i użytkowe Twojego auta.

W Sklepie Klubowicza czekają na Ciebie produkty do ceramicznej ochrony lakieru, ceramicznej ochrona felg i opon, ceramicznej ochrony szyb, ceramicznej ochrony tapicerki, ceramicznej ochrony dachów cabrio, a także kosmetyki pielęgnacyjne i akcesoria. Jeżeli więc liczą się dla Ciebie nie tylko czasy na torze i bicie rekordów, ale także estetyczny wygląd i trwałe zabezpieczenie Twojego auta – nie wahaj się i dołącz do Klubu Nano Ceramic Protect® już dziś.

Pamiętaj: Nano Ceramic Protect® to szeroki wachlarz środków przeznaczonych do ochrony i konserwacji samochodów, począwszy od zabezpieczenia lakieru samochodowego do takich detali jak tapicerka, felgi i szyby. Struktura produktów Nano Ceramic Protect® oparta jest na wysokich standardach nanotechnologii. Ceramiczne powłoki ochronne Nano Ceramic Protect® o molekularnej strukturze 3D, zbudowane są z małych cząsteczek, które po aplikacji krystalizują się i tworzą zwartą sieć połączeń. Osłona ta trwale zabezpiecza pojazdy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, negatywnie wpływających na stan i wygląd lakieru.

Chcesz uzyskać dostęp do 19-tu ekskluzywnych produktów ceramicznej ochrony lakieru i kosmetyków do pielęgnacji auta?

Zapraszamy Cię serdecznie do bezpłatnego zalogowania się do Klubu.