Eventy

 

“SKLEP KLUBOWICZA” Dowiedz się więcej      “PUNKTY I “NAGRODY” Dowiedz się więcej      “STREFA KLUBOWICZA” Dowiedz się więcej

 

Adrenalina i precyzja pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce

 

Masz ochotę poznać innych Klubowiczów i Zbigniewa Szwagierczaka, 19-krotnego Mistrza i Wicemistrza Polski?

Zapraszamy Cię serdecznie do bezpłatnego zalogowania się do Klubu.

  • Naszą technikę jazdy doskonalimy na torze ODTJ Międzychód (gm. Dolsk). To specjalne miejsce oddaje Klubowiczom do dyspozycji profesjonalny plac manewrowy o wymiarach 20 m x 100m, płytę poślizgowo-pierścieniową o średnicy 54 m, płytę poślizgowo-prostokątną o wymiarach 40 m x 150 m a także tor szkoleniowy o długości 813 mb.
  • Na naszej klubowej mapie znajduje się również Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim, 30 km od Opola. Jest to najnowszy tor wyścigowy w Polsce, składający się z 15 zakrętów: 9 prawych i 6 lewych. Jego najdłuższa prosta wynosi 730 metrów, a cały tor zabezpieczony jest barierami energochłonnymi oraz pułapkami żwirowymi.
  • Kolejnym torem, który sprawia, że serce każdego Klubowicza bije szybciej jest wykorzystywany w ramach Track Day Tor Poznań – samochodowo-motocyklowa pętla o długości 4083 m i szerokości 12 m. Na torze tym jeździli m.in. Robert Kubica, Michael Schumacher, Lewis Hamilton, Jackie Stewart i Marc Gené.

 

Eventy Klubu Nano Ceramic Protect® organizowane są wyłącznie przez doświadczonych profesjonalistów. Koordynatorem Nano Ceramic Protect® jest Zbigniew Szwagierczak – polski kierowca wyścigowy, który wywalczył 19 tytułów Mistrza Polski i Wicemistrza Polski w wyścigach płaskich, górskich i rajdach samochodowych.

Masz ochotę poznać innych Klubowiczów i Zbigniewa Szwagierczaka, 19-krotnego Mistrza i Wicemistrza Polski?

Zapraszamy Cię serdecznie do bezpłatnego zalogowania się do Klubu.